Ask an expert
Question

12 Mar 2007

maagkrampe
Ek het so 'n rukkie terug blaasinfeksie gekry en na die antibiotiese behandeling het dit weer teruggekeer saam met vreeslike maagkrampe ens. Het weer antibiotika gekry en nou ongeveer 'n 2 weke later het ek weer maagkrampe en diaree. Ek het probiflora gekry om saam met die antibiotika te gebruik maar het ongehou nadat die kursus klaar was. Moes ek voortgegaan het met die Probilora en kan dit wees hoekom ek weer krampe kry?
Answer 5,254 views
Expert
CyberDoc
cyberdoc

01 Jan 0001

Hallo Nita
Ja ek dink jy moet asb maar aangaan met die probiflora - die kursusse antibiotika so kort opmekaar kon dalk jou normale dermbakteriee bietjie dood gemaak het. Probeer Scopex vir die krampe en Immodium vir die diarree (as jy nie allergies vir dit is nie) maar as dit aanhou moet mens dalk bietjie stoelgang lab toe stuur om te kyk of jy nie 'n weerstandige kiem het nie.
The information provided does not constitute a diagnosis of your condition. You should consult a medical practitioner or other appropriate health care professional for a physical examination, diagnosis and formal advice. Health24 and the expert accept no responsibility or liability for any damage or personal harm you may suffer resulting from making use of this content.
Voting Booth
Have you entered our Health of the Nation survey?
Please select an option Oops! Something went wrong, please try again later.
Results
Yes
32% - 9438 votes
No
68% - 20025 votes
Vote