Ask an expert
Question

15 Feb 2004

trek hare uit
My dogter trek hare uit haar kop uit. Wat is die naam van die sindroom; kan die gebruik van Prozac die oorsaak wees? Het begin nadat sy Prozac begin gebruik het.
Answer 1,256 views
Expert
CyberDoc
CyberDoc

01 Jan 0001

Koos, dit staan bekend as trigotillomanie en Prozac® is een van die behandelings daarvan. Dis is seker moontlik dat Prozac® dit veroorsaak, maar dit is nie waarskynlik nie. Die beste sal wees om haar dokter te raadpleeg en die Prozac® na ‘n ander middel te verander. Sterkte.
The information provided does not constitute a diagnosis of your condition. You should consult a medical practitioner or other appropriate health care professional for a physical examination, diagnosis and formal advice. Health24 and the expert accept no responsibility or liability for any damage or personal harm you may suffer resulting from making use of this content.
Voting Booth
Have you entered our Health of the Nation survey?
Please select an option Oops! Something went wrong, please try again later.
Results
Yes
33% - 9379 votes
No
67% - 19423 votes
Vote